O nas

Naszą siłą są ludzie i technologia"

Poznaj nas

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym specjalizującym się w ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam kreować optymalne warunki umów ubezpieczenia oraz właściwy zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Wspólnie z pracodawcą tworzymy programy ubezpieczeniowe, które optymalnie zabezpieczają życie i zdrowie pracowników i ich bliskich, uwzględniając oczekiwania zarówno pracodawców, jak i samych ubezpieczonych, a także niestandardowe rozszerzenia.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia programu ubezpieczeniowego, prowadzenia postępowania przetargowego lub konkursowego, prowadzenia negocjacji z ubezpieczycielem, wyboru oferty oraz wdrożenia i obsługi programu.

Rekomendujemy naszym klientom wykorzystanie najnowocześniejszych na rynku rozwiązań informatycznych do obsługi ubezpieczeń pracowniczych.

Naszą spółkę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń na życie i zdrowotnych, zdobywanym w pracy w zakładach ubezpieczeń lecz przede wszystkim w firmach brokerskich.

Daniel Zdziński

Prezes Zarządu

W latach 2009-2017 Prezes Zarządu technologicznej spółki easIT Sp. z o.o..
Związany z branżą ubezpieczeniową od roku 1994. Wieloletni menedżer w Zakładach Ubezpieczeń na życie odpowiedzialny za sprzedaż i tworzenie produktów grupowych na życie (między innymi - AVIVA, Gerling Życie, Nordea Życie i MACIF Życie TUW). Od roku 2006 do końca kwietnia 2017 roku związany z STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o., jako Doradca Zarządu Spółki ds. rozwiązań informatycznych w ubezpieczeniach grupowych. Współtwórca wysokiej pozycji STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi jako jednego z największych brokerów w zakresie ubezpieczeń na życie i zdrowotnych. Współodpowiedzialny za obsługę dużych podmiotów z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi informatycznych. Odpowiedzialny za wdrożenie i obsługę programów ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych m.in. w KGHM SA, PKP Cargo SA, Flex LTD, Uniwersytecie Gdańskim, Telekomunikacji Polskiej SA, PGNiG SA oraz Energa SA. Autor wielu artykułów na temat ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń zdrowotnych i bancassurance. Po pracy jego uwagę całkowicie pochłania czwórka cudownych dzieci oraz zawsze panująca nad domowym chaosem żona. Nie wyobraża sobie weekendu bez gotowania i długich spacerów z psem, a gdy już zdarzy się, że ma wolną chwilę, chętnie sięga po kryminały i publicystykę polityczną.


Michał Wiśniewski

Wiceprezes Zarządu

Absolwent prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Początki kariery zawodowej związanej z pośrednictwem ubezpieczeniowym to 2010 rok, gdzie jako pracownik firmy Maximus Broker zajmował się aranżowaniem programów ubezpieczeniowych dla jednostek samorządu terytorialnego. Od 2011 roku swoje życie postanowił związać z Trójmiastem. Jako pracownik sopockiej spółki STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi wyspecjalizował się zakresie ubezpieczeń grupowych na życie oraz ubezpieczeń zdrowotnych, obsługując zarówno mniejsze grupy pracownicze małych i średnich przedsiębiorstw jak i największe polskie spółki. Ukończył liczne szkolenia zarówno z materii produktów ubezpieczeniowych, prawa zamówień publicznych oraz zdał egzamin państwowy dla brokerów ubezpieczeniowych. W relacjach z klientem można liczyć na jego pełny profesjonalizm a usatysfakcjonowany klient to dla niego zawsze motywacja. Prywatnie uwielbia spędzać z rodziną czas na wycieczkach krajoznawczych oraz na basenie a literatura fantasy i gry wideo to jego pasja.


Marta Zdzińska

Koordynatorka współpracy z klientem strategicznym

W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2013 roku. Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Współzałożycielka Certo Broker. Pierwsze zawodowe kroki stawiała jako konsultant na infolinii easIT Sp. z o.o., zajmując się obsługą klientów korzystających z dostarczanych przez easIT aplikacji informatycznych do obsługi ubezpieczeń grupowych. Następnie w STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi była specjalistą w Biurze Ubezpieczeń na Życie, podczas wdrożenia programu ubezpieczeń na życie w spółkach PKP PLK, PKP Intercity oraz PKP SA odpowiedzialna była za współpracę z osobami obsługującymi ubezpieczenia w Spółkach Grupy, odbyła ponad kilkadziesiąt prezentacji i spotkań informacyjnych dla Pracowników na terenie całej Polski. W Certo Broker koordynuje współpracę z klientami strategicznymi, w pracy ceni budowanie relacji z klientami, dzięki czemu rozumie ich potrzeby i dopasowuje odpowiednie rozwiązania. Prywatnie przejawia niecodzienne zainteresowanie szybkimi samochodami, pasjonuje się sportami siłowymi, a w wolnych chwilach uwielbia czytać literaturę kryminalną.


Aneta Żelazny

Menadżerka ds. Rozwoju Sprzedaży

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunku Finanse & Ubezpieczenia.
Od początku kariery związana z bankowością i ubezpieczeniami, była między innymi odpowiedzialna za wdrożenia produktów ochronnych w Banku Millennium. W Grupie Polkomtel/Cyfrowy Polsat pełniła funkcję Kierownika ds. Projektów Strategicznych w Departamencie Strategii.
Ostatnie lata spędziła w Digital Care Group, gdzie jako Head of Coverise Business Line kierowała zespołem produktowym, a następnie pełniła funkcję Business Development Director for Europe oferując produkty i usługi dedykowane użytkownikom urządzeń mobilnych i docierając do dużych graczy z branży telekomunikacyjnej.
Budowanie relacji, opartych na pełnym zaufaniu i zadowoleniu Partnera, to dla niej priorytet w codziennej pracy.
W Certo Broker jest odpowiedzialna za zawieranie nowych długofalowych Partnerstw, a także wspiera spółkę swoim doświadczeniem w rozwijaniu nowych kanałów sprzedaży.
Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, pasjonatka nordic walking i książek biograficznych.


Doświadczenie